*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


اخبار افق, اخبار افق شماره خبر: ٤١٦٨٣٠ ١١:٤٦ - 1399/11/16   آیت‌الله جنتی ارسال به دوست نسخه چاپي


آیت‌الله جنتی

رسانه‌ها دستاوردها و خدمات ۴۲ ساله‌ انقلاب را به مردم یادآوری کنند


رئیس مجلس خبرگان رهبری ابراز داشت: از ابتدای انقلاب تاکنون، ایران اسلامی بحران‌های زیادی را به خود دیده؛ ولی در تمام این ادوار و فتنه‌های گوناگونی که دشمنان برای این مردم و این کشور رقم زدند، ملت ایران با هوشیاری پشت سر امامین انقلاب حرکت کردند و با سلامت کامل از این فتنه‌ها عبور کردند؛ لذا باید هم‌چنان مراقب باشیم تا انقلاب اسلامی ضربه نخورد.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران، آیتالله جنتی، ۸ بهمن در جلسه این شورا ضمن به ایامالله دهه فجر، گفت: انقلاب اسلامی مسیر جدیدی پیش روی مسلمانان جهان قرار داد و همه باید خدا را بابت انقلاب اسلامی شاکر باشیم؛ چراکه امروز انقلاب اسلامی و تفکر انقلاب اسلامی مقابل تمام زورگویان عالم ایستاده و با افتخار در این مسیر میدرخشد.


رئیس خبرگان رهبری از رسانهها و رسانه ملی خواست که در دهه فجر انقلاب اسلامی، دستاوردهای انقلاب و خدمات ۴۲ سالهی انقلاب اسلامی را به مردم یادآوری کنند.


آیتالله جنتی ادامه داد: از ابتدای انقلاب تاکنون، ایران اسلامی بحرانهای زیادی را به خود دیده؛ ولی در تمام این ادوار و فتنههای گوناگونی که دشمنان برای این مردم و این کشور رقم زدند، ملت ایران با هوشیاری پشت سر امامین انقلاب حرکت کردند و با سلامت کامل از این فتنهها عبور کردند؛ لذا باید همچنان مراقب باشیم تا انقلاب اسلامی ضربه نخورد.


وی تأکید کرد: مردم زحمت زیادی برای حفظ این انقلاب ارزشمند کشیدهاند و در حال حاضر که دچار مشکلات اقتصادی زیادی هستند، وظیفه مسئولان است تا هرچه زودتر مشکلات مردم عزیز را حل کنند.


دبیر شورای نگهبان در ادامه با اشاره به آرمانها و اهداف انقلاب اسلامی، اضافه کرد: همه ما وظیفه داریم، نسلهای جدید را با آرمانها و اهداف انقلاب اسلامی آشنا کنیم و این وظیفهای بسیار مهم برای نسل حاضر است.


آیتالله جنتی «دشمنشناسی» را وظیفه همه مردم دانست و گفت: باید «شیطان اکبر» را شناخته و در مسیر مقابله با آن گام برداریم؛ البته باید به این نکته هم توجه داشت که آمریکا، امروز دچار شکاف شده و حتی به ارزشهای باطل خود نیز پایبند نیست.


وی در پایان خاطرنشان کرد: تعجب میکنم، از کسانی که همچنان به آمریکای در حال سقوط دلخوش کردهاند و به این رژیم جنایتکاری که حاج قاسم عزیز ما را ناجوانمردانه به شهادت رساند، دل بستهاند.خروج